Casino Zumospin

Casino Zumospin bonussen

Casino zumo geeft je 100% extra speelgeld, maximaal €450 bonus en 250 gratis spins.

100% extra speelgeldMaximale bonus €450250 gratis spins

zumo Casino bonus: actuele aanbiedingen

De welkomstbonus geldt voor de eerste drie stortingen, en de zumo Casino no deposit bonus staat tussen de beschikbare promoties.

Bij de tweede storting krijg je 55 procent extra speelgeld en 100 gratis spins.

Bij de derde storting krijg je 100 procent extra speelgeld zonder gratis spins, waardoor de inhoud van deze twee stortingen verschilt.

Voor welkomstbonussen geldt een minimale storting van €15 en een maximale storting van €150. De welkomstbonus blijft 7 dagen geldig, waardoor je de voorwaarden binnen die geldigheidsperiode moet vervullen.

De Tweede stortingsbonus werkt als reloadpromotie. De bonus heeft een rondspeelvereiste van 35 keer, waardoor het bonusbedrag pas volgens de voorwaarden kan worden vrijgegeven nadat het vereiste rondspelen is voltooid.

De aanbiedingen die als Reload bonus, No Deposit Bonus, First Purchase Bonus, Daily Free Credits, VIP Program, Mail-in Bonus en Referral Bonus zijn aangeduid, hebben verschillende promotietypes of uitkeringen.

De No Deposit Bonus geeft 75.000 GC + 2 SC; dit aanbod vraagt geen storting volgens het promotietype no_deposit.

First Purchase Bonus geeft 220.000 GC + 22 SC voor $9.99. Daily Free Credits geeft Streak-based Refill + Wheel.

Mail-in Bonus geeft 2 SC. Referral Bonus geeft 50.000 GC + 20 SC.

De 50% HIGHROLLER BONUS heeft een matchpercentage van 50 en een maximale bonus van €500. De code 50HIGH hoort bij deze promotie en moet daarom exact worden gebruikt.

Welkomstbonus geeft €450 + 250 FS en is voor beperkte tijd beschikbaar. De welkomstbonussen voor eerste, tweede en derde storting geven 100% tot €150 + 150 gratis spins.

Voor die welkomstbonussen geldt een rondspeelvereiste van 35 keer, een matchpercentage van 100, een maximale bonus van €150, een gebruiksduur van 7 dagen en een minimale storting van €15. Dezelfde aanbieding is dus gekoppeld aan zowel een stortingsgrens als een termijn.

Newbie Spins Tournament geeft 5.000 gratis spins. Live Tournament heeft een prijzenpot van €3.000 en is iedere 3 dagen beschikbaar.

De bonus is doorgaans verdeeld over de eerste stortingen.

De gratis spins zijn voor geselecteerde gokkasten en kunnen een maximale uitbetalingslimiet hebben, waardoor de voorwaarden voor gratis spins kunnen verschillen van die voor het bonusbedrag.

Lees het rondspeelvereiste en de deadline voordat je een aanbieding accepteert.

Controleer welke spellen meetellen voor het rondspelen voordat je begint.

Houd je aan de maximale inzet die in de voorwaarden staat zolang een bonus actief is.

Bonusgeld heeft een geldigheidsperiode. Controleer die periode in je account voordat de geldigheid verloopt.

Een opnameverzoek voordat het rondspelen is voltooid, kan de bonus annuleren. Controleer daarom eerst de voorwaarden.

  • Tweede stortingsbonus55% tot €150 + 100 gratis spins

    Minimale storting €15 · 35 keer moet worden rondgespeeld

  • Herlaadbonus
  • Bonus zonder storting75,000 GC + 2 SC
  • Bonus bij eerste aankoop220,000 GC + 22 SC voor $9.99
  • Dagelijkse gratis creditsAanvulling op basis van reeks + Rad
  • VIP-programma
  • Mail-in Bonus2 SC
  • Doorverwijsbonus50,000 GC + 20 SC
  • 50% HIGHROLLERBONUS50% HIGHROLLERBONUS

    Code: 50HIGH · €500

  • Welkomstbonus€450 + 250 FS

    Voor beperkte tijd beschikbaar.

  • Welkomstbonussen voor eerste, tweede en derde storting100% tot €150 + 150 gratis spins

    Minimale storting €15 · Geldig 7 dagen · 35 keer moet worden rondgespeeld

  • Newbie Spins Tournament5.000 gratis spins
  • Live toernooiPrijzenpot van €3.000

    Iedere 3 dagen beschikbaar.

Welkomstpakket voor nieuwe spelers

Ontvang €450 als maximale bonus en 250 gratis spins bij de welkomstaanbieding. Het rondspeelvereiste van 35 keer bepaalt hoe vaak het bonusbedrag moet worden rondgespeeld voordat het volgens de voorwaarden kan worden vrijgegeven; de aanbieding geldt voor 3 stortingen.

VoorwaardenAanbod
Bonuspercentage100%
Gratis spins250
Stortingen in het pakket3
Minimale storting€15 · Het minimale bedrag dat je dient te storten is 15 euro.
Inzetvereistex35
Geldig7 dagen

Casino zumo · Wekelijkse cashback

Bij WEEKLY CASHBACK gaat het om cashback van 5 tot 25 procent; een hogere VIP-ranking kan het percentage verhogen.

Onze cashback loopt van 5% tot wekelijks 25% en kan oplopen tot 25%.

Rakeback wordt automatisch opgebouwd door je inzetten, waarbij je VIP-niveau mede bepaalt welk percentage geldt. Het rakebackpercentage kan tot 17% bedragen.

  • WEKELIJKSE CASHBACKtussen 5 en 25 procent · Percentage kan oplopen bij een hogere VIP-ranking. · 25%
  • RakebackTot 17% · Wordt automatisch opgebouwd door in te zetten; percentage is deels afhankelijk van het VIP-niveau.

Casino Zumospin · Veelgestelde bonusvragen

Welke storting is minimaal nodig voor deze bonussen?

Voor de Tweede stortingsbonus en de Welkomstbonussen voor eerste, tweede en derde storting geldt een minimale storting van € 15.

Hoeveel gratis spins horen bij de tweede stortingsbonus?

De Tweede stortingsbonus bevat 100 gratis spins.

Aan welke voorwaarden zijn de acties gekoppeld?

De Tweede stortingsbonus en de Welkomstbonussen voor eerste, tweede en derde storting moeten 35 keer worden rondgespeeld, de 50% HIGHROLLER BONUS werkt met code 50HIGH, het Live Tournament is iedere 3 dagen beschikbaar, WEEKLY CASHBACK kan bij een hogere VIP-ranking oplopen en Rakeback wordt automatisch opgebouwd door in te zetten, waarbij het percentage deels afhankelijk is van het VIP-niveau.

Welke bedragen en tegoeden leveren de acties op?

WEEKLY CASHBACK geeft tussen 5 en 25 procent, Rakeback tot 17%, de No Deposit Bonus 75,000 GC + 2 SC, de First Purchase Bonus 220,000 GC + 22 SC voor $9.99, de Mail-in Bonus 2 SC en de Referral Bonus 50,000 GC + 20 SC.